https://atl-law.pl/fundacja-rodzinna-nowy-sposob-na-sukcesje-firmy-w-2023-r/ adwokat sprawy karne warszawa

Zdaniem Sacred Memorial Hospital istnieje dieta cud, dzięki której można bardzo szybko schudnąć, a w dodatku załagodzić wszelkie dolegliwości u tych pacjentów, którzy miewają problemy z sercem. Dieta ta bazuje na zupie, której spożywanie skutkuje spalaniem tłuszczu.

Chcąc przygotować sobie taką zupę należy zaopatrzyć się w takie składniki jak niewielka puszka koncentratu pomidorowego, kilka szklanek wody, a także warzywa takie jak kapusta, cebula, seler naciowy, por, pietruszka i papryka. Potrzebne będą też przyprawy, a w szczególności pieprz, sól (niewielka ilość), curry, bazylia, sproszkowana papryka oraz ostry sos sojowy.

Następnie warzywa należy gotować do momentu, gdy staną się zupełnie miękkie, a w międzyczasie przyprawić. Najciekawsze w całej diecie jest to, że zupę można jeść o każdej porze dnia i w dowolnych ilościach.

Mało tego, zasada jest taka, że im więcej się jej je, tym szybciej się chudnie! Najlepiej jest od razu ugotować zupy więcej, tak aby starczyło jej na cały tydzień. Po upływie siedmiu dni chudnie się od 4 do nawet 8 kilogramów! Trzeba przyznać, że to całkiem imponujący wynik.

satelitarnygps.mapy-navi.com.pl