notariusz poznań grunwald adwokat warszawa sprawy karne

Raz na jakiś czas, zwłaszcza w okresie wiosennym, warto zaplanować sobie taki jeden dzień w tygodniu, w którym będzie się piło jedynie świeżo wyciskane soki. Dieta tego rodzaju nie jest zbyt wymagająca, ale przynosi za to wiele korzyści.

Regularne stosowanie jej przez jeden dzień w tygodniu, po pewnym czasie skutkuje oczyszczeniem organizmu z toksyn, dostarczeniem mu niezbędnych składników (szczególnie witamin), a także pozbyciem się niechcianych kilogramów. Dieta bazująca na świeżo wyciskanych sokach jest kierowana do tych, którzy nie szukają cudownych kuracji, a raczej wykazują się cierpliwością, zdrowym rozsądkiem i chęcią życia w zgodzie z naturą.

Dobrze wiedzieć o tym, że istnieją dwa warzywa, które są niezbędnymi składnikami soków, jeżeli pragniemy oczyścić organizm z nadmiaru śluzu. Otóż, jest to marchewka oraz buraki.

Na śniadanie zaleca się zastosować tak zwaną bombę witaminową, która da nam energię na wiele godzin, a mianowicie dużą porcję soku wyciśniętego z grejpfrutów, pomarańczy i innych cytrusów. Drugie śniadanie może być dla odmiany bardziej warzywne, a mianowicie stanowić sok otrzymany z selera, pietruszki, marchewki oraz niewielkiego ząbka czosnku.

www.yournamehereqtc.org