www.uniquerockfestival.pl https://gkott.pl/

Nieodpowiedni tryb życia, zła dieta i alkohol to główne przyczyny, odpowiadające za obciążenie wątroby. Następstwami obciążonej wątroby są niestety dokuczliwe dolegliwości, takie jak częste nudności, ogólne osłabienie organizmu, zaburzenia łaknienia i oczywiście bóle wątroby.

W sytuacjach związanych z dolegliwościami wątroby pomocne okazuje się przyjmowanie suplementów, uzupełniających braki w codziennej diecie. Suplementy diety na wątrobę zawierają wszelkie niezbędne do jej poprawnego funkcjonowania składniki.

Wśród nich można by wymienić cenne witaminy z grupy B i fosfolipidy. Oprócz nich zbawienny wpływ na wątrobę mają także wyciągi roślinne.

Wśród nich znajduje się ekstrakt z ostropestu plamistego, który chroni wątrobę przed szkodliwym działaniem alkoholu. Ważną rolę w suplementach diety na wątrobę odgrywa także liść karczocha, odpowiadający za jej regenerację.

Preparaty tego typu zawierają również wyciągi z kurkumy długiej raz owoców cytryńca chińskiego, które także mają zbawienny wpływ przy wspieraniu pracy tego ważnego organu.

www.ytongsilka.pl