fundacja firma rodzinna wpis do bik kiedy

Kolorowe pisma rozpisują się ostatnio o nowej diecie, która jest alternatywą dla kopenhaskiej i pozwala schudnąć aż cztery kilogramy w siedem dni, a dodatkowo nie dopuścić do powstania niechcianego efektu jo-jo. Podczas stosowania tej kuracji może nie chudnie się tak szybko jak przy diecie kopenhaskiej, jednak odbywa się to skuteczniej i nie wymaga tak dużych wyrzeczeń. Nowa dieta składa się z posiłków dostarczających w sumie około tysiąca dwustu kalorii i można ją stosować przez około miesiąc.

Bazuje ona na dosyć urozmaiconym jadłospisie, dzięki któremu omija nas ryzyko nabawienia się anemii, czy niedoborów witaminowych i mineralnych. Należy zjadać pięć posiłków dziennie, więc nie ma tu konieczności głodowania, które na dłuższą metę nie prowadzi do niczego dobrego, a wręcz odwrotnie. Je się częściej, ale za to niewielkie ilości naraz.

Takie postępowanie nieustannie pobudza organizm do pracy, dzięki czemu metabolizm odczuwalnie przyspiesza. Ten sposób na schudnięcie określa się mianem Super Diety. Czy słusznie? O tym trzeba przekonać się już samemu.

urlop.pomorze.pl