komornik sądowy przy sądzie rejonowym w rzeszowie prawo gospodarcze Katowice

W ostatnich miesiącach bardzo głośno zrobiło się o polskiej trenerce fitness, Ewie Chodakowskiej, która nie tylko motywuje tysiące Polek do poderwania się z kanapy, ale także proponuje własne diety, rekomendując je jako skuteczne, zdrowe i pozwalające na pozbycie się dodatkowych kilogramów. W dodatku, Chodakowska podkreśla, że stosowanie tych kuracji w połączeniu ze stworzonymi przez nią planami treningowymi, pozwala uzyskać najlepsze, a niekiedy nawet spektakularne efekty.

Na wstępie należy zaznaczyć, że jadłospis Ewy nie jest typową dietą odchudzającą. Trenerka przyznaje bowiem, że nie popiera takich diet, gdzie ludzie oczekują schudnąć bez jednoczesnego, regularnego, a najlepiej intensywnego treningu.

Chcąc osiągnąć przy tej diecie pożądane efekty, należy więc jednocześnie ćwiczyć. Chodakowska bazuje na dosyć kalorycznych posiłkach, ale w tym dobrym, bo odżywczym i witalnym znaczeniu.

W ułożonym przez nią programie można natknąć się więc na kurczaka, owsiankę na różne sposoby, smakowite musli z jogurtem i owocami, czy orzechy. Jest więc smacznie, zdrowo i aktywnie, czyli po prostu fit!.

www.jurata-muza.pl